Jelenlegi hely

Munkatársak

Tanszékvezető
Fénykép Név Iroda Telefon E-mail
Dr. Keglevich György; DSc
tanszékvezető, egyetemi tanár
F. II. magasföldszint 8. +36 1 463 1111/5883 Email küldése
gkeglevich@mail.bme.hu
Tanszékvezetés
Fénykép Név Iroda Telefon E-mail
Dr. Faigl Ferenc; DSc
egyetemi tanár
dékán
F. II. magasföldszint 5. +36 1 463 3652
+36 1 463 1111/5889
Email küldése
ffaigl@mail.bme.hu
Prof. Hazai László; DSc
egyetemi magántanár
Ch. 1. emelet. 201. +36 1 463 2208 Email küldése
hazai@mail.bme.hu
Dr. Huszthy Péter; DSc
tanszékvezető helyettes, egyetemi tanár
Ch.1. emelet 102. +36 1 463 1071
+36 1 463 2111
Email küldése
huszthy@mail.bme.hu
Dr. Marosi György; DSc
egyetemi tanár
tanszékvezető helyettes
F. II. magasföldszint 17. +36 1 463 3654 Email küldése
gmarosi@mail.bme.hu
Dr. Nagy József; PhD
egyetemi docens
K. 1. emelet 22., Ch. 2. emelet 212. +36 1 463 3954
+36 1 463 1229
Email küldése
jnagy@mail.bme.hu
Prof. Poppe László; PhD, DSc
Bioorgankus Kémia Kutatócsoport vezetője
egyetemi tanár
Ch. 2; 215 +36 1 463 3299 Email küldése
poppe@mail.bme.hu
Aktív oktatók és kutatók
Fénykép Név Iroda Telefon E-mail
Dr. Bagi Péter; PhD
egyetemi adjunktus
F. I. ép. 2.em. 1. kutatólabor +36 1 463 5886 Email küldése
pbagi@mail.bme.hu
Dr. Bálint Erika; PhD
tudományos munkatárs
F II. magasföldszint 24. +36 1 463 1111/3653
+36 1 463 1111/5897
Email küldése
ebalint@mail.bme.hu
Dr. Balogh Attila; PhD
posztdoktori ösztöndíjas
F. III. alagsor +36 30 759 1497 Email küldése
baloghattila5@gmail.com
Dr. Bodzay Brigitta; PhD
tudományos munkatárs
innovációs irodavezető (BME-VBK K+F+InfoPont)
(VBK-Dékáni Hivatal) K. ép. 1. emelet 22. +36 1 463 1348
+36 1 463 3673
Email küldése
bbodzay@mail.bme.hu
Bordácsné Bocz Katalin;
doktorjelölt
F. II. magasföldszint 20. +36 1 463 1348 Email küldése
kbocz@mail.bme.hu
Dr. Csontos István; PhD
egyetemi adjunktus
F. II. magasföldszint 23. +36 1 463 1055 Email küldése
csontos@oct.bme.hu
Dr. Démuth Balázs; PhD
tudományos segédmunkatárs
F. II. magasföldszint 23. +36 1 463 1055 Email küldése
demuth.balazs@mail.bme.hu
Dr. Farkas Attila; PhD
tudományos segédmunkatárs
F II. magasföldszint 21. +36 1 463 1111/5918 Email küldése
farkas.attila@mail.bme.hu
Dr. Grün Alajos; PhD
egyetemi docens
F. II. magasföldszint 15. +36 1 463 1111/5897 Email küldése
agrun@mail.bme.hu
Dr. Hegedűs László; PhD
egyetemi docens
F. I. 2. emelet 204. +36 1 463 1261 Email küldése
lhegedus@mail.bme.hu
Dr. Hell Zoltán; Dr. habil
egyetemi docens
F. III. alagsor +36 1 463 1414 Email küldése
zhell@mail.bme.hu
Dr. Hornyánszky Gábor; PhD
egyetemi docens
hivatalvezető
K. 1. emelet 22. (Dékáni Hivatal), CH. 2. emelet 215. (oktató szoba) +36 1 463 2230
+36 1 463 3509
Email küldése
hornyanszky@mail.bme.hu
Igricz Tamás;
kutató
F. II. magasföldszint 20. +36 1 463 1348 Email küldése
tigricz@mail.bme.hu

Oldalak